Komis gastronomiczny - używane urządzenia gastronomiczne

KRAGER to komis gastronomiczny, w którym mogą zakupić Państwo w przystępnych cenach wyposażenie do lokali gastronomicznych. W sprzedaży posiadamy także nowe urządzenia oraz świadczymy profesjonalne usługi projektowania dla gastronomii. Nasza oferta skierowana jest w szczególności do tych z Państwa, którzy poszukują niezawodnych i przy tym niedrogich sprzętów gastronomicznych do restauracji, kawiarni, pizzerii, stołówek czy firm gastronomicznych innego typu. Dzięki nam wyposażenie lokalu będzie jeszcze tańsze, a przy tym mają Państwo pewność, że kupują sprzęt sprawdzony i od rzetelnego komisu.

Wszystkie używane urządzenia gastronomiczne przed wystawieniem na sprzedaż są dokładnie sprawdzane i serwisowane przez specjalistów. Dodatkowo na sprzedawane przez nas urządzenia dajemy gwarancję rozruchową, dlatego jeżeli będą sprawiały jakiekolwiek problemy w jej okresie, jesteśmy w stanie dokonać nieodpłatnych napraw lub wymienić je na inne.

Nasz komis znajduje się w Piasecznie pod Warszawą, to tutaj czeka na Państwa 450 metrów kwadratowych powierzchni z naszym towarem, z którym można zapoznać się na miejscu. Zapewniamy kompleksową obsługę - zawsze doradzimy, jakie sprzęty z naszego asortymentu będą odpowiednim zakupem, wykonamy dla Państwa także projekt technologiczny kuchni gratis przy zakupie urządzeń z naszego komisu. Jesteśmy zawsze do dyspozycji, dlatego jeżeli mają Państwo pytania, prosimy o skontaktowanie się z nami!

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą,

Zespół komisu gastronomicznego KRAGER